The Road Ahead for Affordable Care Act

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ustawa o przystępnej cenie (ACA), amerykańska ustawa o reformie opieki zdrowotnej uchwalona w 2010 roku i podtrzymana jako konstytucyjna przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w dniu 28 czerwca 2012,1 roku przetrwała serię przeszkód zagrażających życiu, ponieważ rozważania Kongresu rozpoczęły się w połowie roku. 2009. Najbardziej dramatyczne zagrożenie wiązało się z niespodziewanym wyborem republikańskiego Massachusetts, Scotta Browna, do Senatu USA w dniu 19 stycznia 2010 r., Który pozbawił demokratów ich 60-głosującej większości w Senacie i pozostawił większość obserwatorów przekonanych, że ciągłe nadzieje na kompleksową reformę służby zdrowia były urojeniowe.
Do czasu ustnych argumentów przed Sądem Najwyższym w marcu niewielu analityków uważało, że decyzja Trybunału będzie kolejnym epizodem zagrażającym życiu. Ale z powodu sprzeciwu Anthony ego Kennedy ego, Antonina Scalii, Clarence a Thomasa i Samuela Alito wiemy teraz, że czterech z dziewięciu sędziów chciało obalić cały statut1. Innymi słowy, stawka była wszystkim lub niczym.
Ukończony obecnie proces sądowy był ostatnią przeszkodą, a nie ostatnią. Kolejnym śmiertelnym wyzwaniem są wybory z 6 listopada. Choć wiele spraw, zwłaszcza ekonomicznych, będzie determinować wyniki wyścigów prezydenckich i kongresowych, konsekwencje polityczne wyborów będą najbardziej natychmiast odczuwane w związku z reformą służby zdrowia.
W styczniu 2013 r., Jeśli Demokraci utrzymają Biały Dom i Senat oraz odzyskają kontrolę nad Izbą, ACA będzie wdrażana głównie w takiej formie, w jakiej została zbudowana. Jeśli Republikanie zdobędą Biały Dom i Senat i utrzymają kontrolę nad Domem, ACA stanie przed poważną dekonstrukcją na początku 2013 r. Przywódcy republikańscy będą próbować wykorzystać Kongresowy Organ ds. Pojednania w celu uchwalenia szerokiego uchylenia – i będą potrzebować tylko 51 głosów Senatu, bez obstrukcji zagrożenie. Jeśli kontrola Białego Domu i Kongresu zostanie podzielona między strony, to nadal będzie się kłócić o prawo. W związku z tym listopadowe wybory coraz częściej brzmią jak referendum w sprawie ACA.
Choć orzeczenie Trybunału spowoduje pewne zmiany, do wyborów trwa nadal wdrażanie. Indywidualny wymóg odpowiedzialności (indywidualny mandat do uzyskania ochrony ubezpieczeniowej), reformy ubezpieczeń, takie jak zniesienie wyłączeń z zakresu istniejących wcześniej warunków, ustanowienie państwowych giełd ubezpieczeń zdrowotnych oraz świadczenie prywatnych dopłat do ubezpieczenia zdrowotnego pozostają niezmienione pomimo orzeczenia sądowego zmiana podstawy prawnej z klauzuli Commerce do organu podatkowego Kongresu.
Jednym z następstw orzeczenia jest ciągła korzyść, a także szkody, które dla milionów Amerykanów zostały usunięte z przepisów ACA, które już zostały wprowadzone w życie. Ci, których to dotyczy, to ponad 6 milionów młodych osób dorosłych zapisanych w planach ubezpieczeniowych swoich rodziców, 5,2 miliona zarejestrowanych w Medicare, którzy zaoszczędzili na kosztach leków na receptę z powodu kurczącej się dziury w dziale D , 600 000 nowych dorosłych zarejestrowanych w Medicaid w siedmiu stanach już rozszerzona kwalifikowalność Medicaid, 12,8 milionów konsumentów, którzy otrzymają ponad miliard dolarów rabatów na ubezpieczenie premium i wiele innych.
Także niezakłócone są liczne reformy systemu ACA, takie jak odpowiedzialne organizacje opiekuńcze, domy opieki medycznej skupione na pacjentach, Fundusz Zapobiegawczy i Fundusz Zdrowia Publicznego oraz Instytut Pacjentów ukierunkowany na wyniki badań.
[więcej w: nfz poznań przeglądarka, pediatra ostrołęka, lekarz ubezpieczenia zdrowotnego ]

Tags: , ,

No Responses to “The Road Ahead for Affordable Care Act”

 1. Aleks Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: czekolada dla diabetyków[...]

 2. Zuzanna Says:

  same kremy nie dawały rady

 3. Nikodem Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do klinika stomatologiczna kraków[...]

 4. Alexander Says:

  Zawiera wsobie nie tylko wapń ale także witamine d

 5. Bitmap Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta wola warszawa[...]

 6. Elżbieta Says:

  Tabletki łyka tylko po ich spożyciu

Powiązane tematy z artykułem: lekarz ubezpieczenia zdrowotnego nfz poznań przeglądarka pediatra ostrołęka