Czy Amerykanie są gotowi rozwiązać ciężar narodu cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jednak badania nad naukami społecznymi są sprzeczne z poglądem, że wpajanie społeczeństwu poczucia kryzysu automatycznie prowadzi do działań politycznych. W klasycznym artykule z 1972 r. Anthony Downs, publicysta, opisał cykl poświęcony problemowi , w którym problemy społeczne znalazły się w publicznym wydźwięku, przez pewien czas przyciągał uwagę opinii publicznej, a następnie stopniowo oddalał się od opinii publicznej, często zanim problem został rozwiązany. resolved.5 Ten wzór pojawia się, gdy początkowy publiczny alarm o odkryciu problemu i optymizm dotyczący jego szybkiego rozwiązania zostają zastąpione przez uświadomienie sobie, że rozwiązanie problemu będzie wymagało publicznej ofiary i wyprze potężne interesy społeczne. Ten wzorzec został powtórzony w odniesieniu do wielu kwestii publicznych w ciągu ostatnich kilku dekad. Zmiana klimatu jest jednym z ostatnich przykładów, w których działania polityczne Stanów Zjednoczonych były trywialne pomimo powszechnej uwagi mediów, opinii publicznej i ekspertów. Ciągła troska o problem społeczny może również prowadzić do upolitycznienia tej kwestii, skłaniając opinię publiczną do rozważenia jej w spolaryzowany sposób, co może hamować działania, a nawet wywoływać reakcje zwrotne. IOM przedstawiła jasną i fascynującą wizję przyspieszenia zmian w zapobieganiu otyłości, a jej zalecenia są zbyt ważne, aby można było polegać na nadziei, że świadomość problemu samego otyłości będzie katalizować zmiany. Aby przyspieszyć przejście od wizji do działania, potrzebne są wszechstronne, oparte na dowodach kampanie komunikacyjne, mobilizacja społeczności lokalnej, międzysektorowe poparcie, polityczni mistrzowie i sprzyjające środowisko polityczne.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Departamentu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, Baltimore, MD (CLB); Wydział Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Szkoła Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Minnesota w Minneapolis (SEG); i Departament Komunikacji, Cornell University, Ithaca, NY (JN).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Bleich S, Blendon RJ. Opinia publiczna i otyłość. W: Blendon RJ, Brodie M, Benson JM, Altman DE, wyd. Amerykańska opinia publiczna i opieka zdrowotna. Washington, DC: CQ Press, 2011.

2. Centrum na rzecz wolności konsumentów. Nowe strategie zapobiegania otyłości w Instytucie Medycyny nie mają znaczenia. 8 maja 2012 r. (Http://www.consumerfreedom.com/2012/05/institute-of-medicines-new-obesity-prevention-strategies-miss-the-mark).

3. Puhl RM, Latner JD. Piętno, otyłość i zdrowie dzieci narodu. Psychol Bull 2007; 133: 557-580
Crossref Web of Science Medline
4. Madison KM, Volpp KG, Halpern SD. Prawo, polityka i etyka stosowania przez pracodawców zachęt finansowych w celu poprawy zdrowia. J Law Med Ethics 2011; 39: 450-468
Crossref Web of Science Medline
5. Downs A. W górę iw dół z ekologii: cykl uwagi wydania . Interes publiczny 1972; 28: 38-50

Zamknij odniesienia
Cytowanie artykułów (21)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (13)
[przypisy: poradnia psychologiczna ursynów, praca sochaczew olx, lekarz ubezpieczenia zdrowotnego ]

Tags: , ,

No Responses to “Czy Amerykanie są gotowi rozwiązać ciężar narodu cd”

 1. Oliwia Says:

  Moze i prawda ale lekarze mowia inaczej

 2. Maksymilian Says:

  Article marked with the noticed of: glutamina[...]

 3. Junkyard Dog Says:

  Świetny artykuł, mimo wszystko

 4. Lord Pistachio Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do suplementy diety[...]

 5. Kazimierz Says:

  główną przyczyną nadciśnienia jest stan zapalny naczyń krwionośnych

 6. Maria Says:

  [..] Cytowany fragment: tabletki na chrypkę[...]

 7. Night Train Says:

  cierpiącym na przewlekłe bóle brzucha o nieustalonej przyczynie

Powiązane tematy z artykułem: lekarz ubezpieczenia zdrowotnego poradnia psychologiczna ursynów praca sochaczew olx