Rachunek narodowej polityki badań medycznych – Stany Zjednoczone kontra Azja cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W 2005 r. Kraj rozpoczął opracowywanie inteligentnej opieki medycznej – podobnej do wcześniejszych inicjatyw amerykańskich – która integruje technologię informacji medycznej ze środkami poprawy jakości. W Singapurze badania medyczne i nadzór ekonomiczny są połączone administracyjnie. Na przykład Grupa Nauk Biomedycznych Rady Rozwoju Gospodarczego wspiera finansowo naukowców i projektuje strategie, które podnoszą status Singapuru jako centrum wiedzy, a prywatna firma Bio * One Capital bezpośrednio inwestuje w obiecujące technologie medyczne. Zróżnicowane strategie przedstawione powyżej umożliwiają krajom azjatyckim systematyczne rekrutowanie badaczy medycznych z kraju i zagranicy. Chiny szczególnie aktywnie zachęcają chińskich, wykształconych w Stanach Zjednoczonych naukowców do powrotu do ojczystego kraju, oferując hojne zachęty finansowe i materialne w ramach programu innowacji wiedzy. Wiceprezes Chińskiej Akademii Nauk, która ponad dekadę temu stwierdziła, współczesne badania i rozwój to tak naprawdę wojna dla bardziej utalentowanych ludzi . 5 W 2000 r. Singapur rozpoczął swoją inicjatywę w zakresie nauk biomedycznych, aby przyciągnąć badaczy medycznych na całym świecie. bezpośrednia inwestycja warta 2 miliardy USD, a także zachęty podatkowe dla wewnętrznych firm biotechnologicznych i globalnych firm farmaceutycznych. W Singapurze i Indiach angielski jest podstawowym językiem komunikacji naukowej, który łagodzi obawy dotyczące barier językowych.
Przez dwie dekady wschodzące kraje azjatyckie opracowywały długoterminowe strategie, aby czerpać korzyści z badań medycznych. Tymczasem Stany Zjednoczone polegają na krótkoterminowych rozwiązaniach wspierających infrastrukturę badań medycznych, takich jak te oferowane przez Ustawę o ochronie pacjenta i przystępnej cenie oraz amerykańską ustawę o naprawie i reinwestycji. Zmniejszenie inwestycji w amerykańskie badania medyczne może doprowadzić do długofalowych strat gospodarczych w Stanach Zjednoczonych i utraty ich pozycji jako światowego lidera w tej dziedzinie. Potężne zachęty, które mogą zatrzymać elitarną kadrę badawczą z dziedziny biomedycyny, są niezbędne do wzmocnienia amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej i gospodarki.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Fundacji Roberta Wooda Johnsona, Departamentu Spraw Weteranów lub Agencji ds. Nauki, Technologii i Badań.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z programu badań klinicznych Robert Wood Johnson Clinical Scholars (GHS, RJ), Katedry Otolaryngologii (GHS) i oddziału Radiologii Onkologicznej (RJ), University of Michigan oraz usługi badawczo-rozwojowej służby zdrowia, VA Ann Arbor Healthcare System (GHS) – oba w Ann Arbor, MI; oraz Singapore Bioimaging Consortium, Agencja ds. Nauki, Technologii i Badań, Singapur (JDS).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Murphy KM, Topel RH. Wartość ekonomiczna badań medycznych. Chicago: University of Chicago Press, 1998.

2 Collins FS. Wniosek budżetowy na rok budżetowy 2012. Bethesda, MD: National Institutes of Health, 2011 (http://www.nih.gov/about/director/budgetrequest/fy2012budgetrequest.pdf).

3. Ehrlich E. Silnik utknął w martwym punkcie: wpływ sekwestracji na NIH i przedsiębiorstwo badań biomedycznych. United for Medical Research, 2012 (http://www.unitedformedicalresearch.com/wp-content/uploads/2012/07/UMR-Sequestration-Impact-on-NIH-2012.pdf).

4. Thiers FA, Sinskey AJ, Berndt ER. Trendy w globalizacji badań klinicznych. Nat Rev Drug Discov 2008; 7: 13-14
Crossref Web of Science
5. Ding Y. W Chinach publikowanie lub ginięcie staje się nową rzeczywistością. Science 2001; 291: 1477-1479
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (9)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: chirurg naczyniowy nfz warszawa, afekt patologiczny, ten niezręczny moment cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Rachunek narodowej polityki badań medycznych – Stany Zjednoczone kontra Azja cd”

 1. Leonard Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: jagody acai[...]

 2. Thrasher Says:

  Co z suplementami diety zalecanymi

 3. Alan Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu leczenie kanałowe ceny[...]

 4. Tan Stallion Says:

  Słyszałam że pomaga na dolegliwości trawienne

Powiązane tematy z artykułem: afekt patologiczny chirurg naczyniowy nfz warszawa ten niezręczny moment cda